co je Kvantové hubnutí

Naše tělo je třeba chápat jako výsledek reakcí našeho nitra. Je to právě naše nitro, které  řídí vše v našem světě, v našem životě i v našem těle. ( podrobněji v kapitole Co jsou kvantové opravy)

Přebytečný tuk si naše tělo vytvořilo proto, že z nějakého důvodu máme v podvědomí nastaveno, že tukovou tkáň potřebujeme. Co tělo potřebuje, to chce, ve zkratce tedy lze říci, že přebytečný tuk máme proto, že jsme to podvědomě chtěli. Je jasné, že pokud přijímáme několikanásobně více energie než vydáváme, tělo si přebytečnou energii uloží ve formě tuku. To ví každý.
Ale proč to děláme? A proč  vlastně to tělo tolik jídla vyžaduje? A když už ho dostane, proč nepotřebné živiny nevyloučí??
A proč my se tak krmíme, proč si dodáváme tolik energie, kterou nepotřebujeme a navíc jídlem, o kterém víme, jak je nezdravé? Proč si tak škodíme?? Proč to ten rozum neuřídí, když je tak chytrý??

Protože rozhodující řídící jednotkou našeho těla je podvědomí. V podvědomí máme nastaveno mnoho programů, které vytvářejí naše chování i chování našeho těla, tudíž i náš přebytečný tuk.

Pokud podvědomě chceme velké a tukem chráněné tělo,
vědí to i naše buňky, ví to naše DNA,
máme to zapsáno v matrixu jako noty, podle kterých má tělo hrát…

 

Obezita, přebytečný tuk..

Kdo se dlouhodoběji zajímá o tenhle nepříjemný fenomén doby, už jistě slyšel a četl tuny materiálu o proč a zač a také jak na to, a ještě více materiálu o tom co ano a co ne.

Kromě klasického cvičení do úmoru ve správné tepové frekvenci a hladovky s názvem ketodieta či nějakájinádieta, jsou tu nové přístupy k jídlu. Jde o nastavení mysli tzv. vědomé jedení, tedy plné uvědomování si toho co jíme, jak jíme a zejména proč jíme. Také se osvědčují afirmace či programování mysli.
To všechno je krok správným směrem, ale vést takovou praxi až ke skutečné změně těla není vůbec snadné či rychlé. Pokud jste to už zkoušeli praktikovat, nejspíš jste zjistili, že to funguje, dokud jsme schopni tomu věnovat 100% pozornost celý den, respektive celou dobu bdělosti (mimo spánku). Programování mysli zase vyžaduje poměrně pokročilou schopnost meditovat a dostat se do hlubších hladin vědomí, mít správného průvodce a  věnovat se tomu poměrně dlouhou dobu. Jakmile polevíme nebo nás to prostě přestane bavit, je s fungováním konec a my opět sklouzneme k automatickému chování. Podléháme totiž zvyku, tj. způsobu, jakým si naše mysl i tělo zvyklo reagovat.

U všech výše uvedených  vědomých způsobů (dieta, cvičení, nastavení mysli) totiž chybí  funkční princip, jak se se všemi těmi pravidly sžít tak, aby probíhaly automaticky a my jsme skutečně dosáhli změny svého těla bez frustrace a nějakého typu boje či odříkání.

Kvantové opravy tento funkční princip poskytují.

Pojďme se tedy zabývat tím, proč naše vnitřní nastavení nás nutí přijímat mnohem více energie než potřebujeme a proč naše tělo přebytečné energetické zdroje (jídlo) z těla nevyloučí či je nezpracuje způsobem, který tělu prospívá? Proč si vybíráme jídlo, o kterém víme, že po něm tloustneme a škodí nám? Proč se nakonec radši vzdáme než bychom věc změnili??

Zajímavou prezntaci certifikovaného odborníka s nejvyšší mezinárodní certifikací Master Certified Coach  pana Dr. ‘Tuky  o “líném mozku” najdete ZDE

Může za to mnoho a mnoho faktorů. Například:

  •  pocit nedostatku – fenomén dnešní doby, vnímání života skrze smysly a uvažování.  Pud sebezáchovy nás principielně nutí chtít stále víc a víc, abychom si mohli uložit na horší časy. Další štváč je naše ego, tedy potřeba mít více než ti druzí, protože mít více znamená být mocnější, úspěšnější, lepší. Tyto principy zkombinované s vnímám života skrze smysly se projevují ve všech sférách našeho života ve vnějším světě… přejeme se skvělé bydlení, a když je získáme, po chvíli chceme ještě skvělejší bydlení. Toužíme po moci a když jí dosáhneme, chceme ještě více moci. Honíme se za kariérou a pak ještě větší kariérou, za úspěchem a pak ještě větším úspěchem,  shromažďujeme majetek a toužíme pak po dalším a dalším majetku, podobně chceme stále více věcí, peněz, vztahů, přátel, milenců, zážitků… jako bychom měli pořád málo. Ale nemáme málo, tak proč chceme pořád více? Je to tím, že “získat cosi” nám přináší
  • POTĚŠENÍ a tak si přejeme pořád získávat více.  Je to sice takové “mozkem vykonstruované” potěšení, je to vlastně jen pocit potěšení, protože  když se zamyslíme, ve skutečnosti nás “to získané” nijak zvlášť netěší, jen nás těší, že jsme “to” získali. Je to totiž odměna našeho úsilí, splněný cíl atd., Ale analýza a zdůvodnění na věci nic nemění, prostě toto potěšení CHCEME.   A právě toto chtění je jádro pudla  i přebytečného tuku v těle.
    Nedostává-li se nám totiž žádoucího potěšení v nějaké oblasti našeho života, nahradíme ho snadno dostupným potěšením z jídla.

Nejsme tedy závislí jen na jídle, jak si mnohdy myslíme, ale jsme závislí na potěšení z jídla.

A právě toto potěšení z jídla můžeme pomocí metody kvantových oprav změnit. Přesněji… můžeme se zbavit touhy po potěšení z jídla.

Další důležitým nastavením, které nám způsobuje přebytečný tuk je podvědomé chtění obézního těla, které jsem rozvedla v kapitole  “co nám brání ve štíhlosti”.

V této kapitole také popisuji, jak důležité je přijetí vlastního těla takového, jaké je právě teď . Toto přijetí je výchozím bodem pro změnu.

Všechny 3 zásadní změny v našem matrixu můžeme provést pomocí kvantových oprav.

Nastavení, které způsobily obezitu a které nám brání ve štíhlosti je skutečně mnoho. Některá máme všichni společná, některá jsou velmi individuální.

Odhalit tyto bloky a přenastavit je tak, aby výsledkem bylo vaše štíhlé tělo vám mohu pomoci v kurzu KVANTOVÉ HUBNUTÍ.

Nedávno jsem narazila na zajímavý článek a rozhodla jsem se ho sem beze změny přidat:

Jak na zdravé hubnutí?

Pokud přijmete fakt, že drastické diety nejsou pro úspěšné, tedy dlouhodobé hubnutí to pravé, zřejmě se budete ptát, co tedy je tím pravým. Jak na zdravé hubnutí? Odpověď jsme tentokrát hledali u Martina Škáby, dalšího úspěšného výživového odborníka, který své rady publikuje i na svém blogu.

Martin Škába vyzdvihuje myšlení a psychiku, které stojí nad všemi těmi výživovými radami, doporučeními a speciálními jídelníčky. Zejména u žen hraje psychika při hubnutí významnou roli. Proto je důležité nejprve zbavit tělo stresu a mysl napětí, uvolnit se a odpoutat od tlaku, který na nás dnes působí ze všech stran.

Jak vypadáme a jak se cítíme, resp. jak vnímáme své tělo je věcí podvědomí. Psychická stránka ovlivňuje tu fyzickou. A tak je i hubnutí nejenom o změně jídelníčku nebo životního stylu, ale také o změnách v mysli, o změně v pohledu na sebe sama. Martin v souvislosti s hubnutím zmiňuje i psychické bloky, které si neseme z minulosti. Neseme si je hluboko v podvědomí, a pokud něco neuděláme s těmito bloky, sebezdravá strava ani cvičení nepomůže. Martin doporučuje vyhledat odborníka, který může pomoci vyřešit mnohé, i psychické blogy, které člověka omezují. Přitom je vhodné současně nastavit pravidla pro detoxikaci, zdravou stravu, správný pohyb či relaxaci.

zdroj: https://www.prodetox.cz/prestante-drzet-diety