Kurz KVANTOVÉ hubnutí

Aplikace metody KVANTOVÉ OPRAVY  zaměřené na  HUBNUTÍ  –  změny v nastavení podvědomí 
– nejnovější poznatky o současných potravinách –  biologie matabolických procesů, v nichž hlavní roli hrají hormony,
– poznatky o efektu pohybu při spalování tuku – a mnoho dalších faktů, které vyvracejí mýty…
tak vznikl komplexní program na získání a udržení ŠTÍHLOSTI
s názvem K V A N T O V É   H U B N U T Í.

KURZ Kvantové hubnutí – zpráva

Milé ženy (možná i muži), velmi děkuji za váš nemalý zájem o KVANTOVÉ HUBNUTÍ, článek na stránkách I.N.SPIRACE a též moje stránky (www.kvantovehubnuti.cz) navštívilo hodně z vás. Omlouvám se, pokud jste nedostaly dostatek informací, které jste potřebovaly a tak jste se nakonec do kurzu nepřihlásily.
Ke spuštění kurzu by bylo třeba alespoň 4 účastníků, což se nepodařilo a kurz tedy odkládám na později.
Jsem si vědoma, že celý program je hodně neznámý a neměly jste dostatek informací, navíc byl program vyhlášen poměrně na poslední chvíli. Pokud by byl zájem, připravím pro vás informativní přednášku, kde si můžeme o celém procesu říci více. Zájemce prosím o přihlášení k účasti na této přednášce  buď v rezervačním systému I.N.SPIRACE nebo na můj mail: hanka@kvantovehubnuti.cz.
Děkuji, těším se, mějte se zatím krásně, s láskou
Hanka

PS: Musím přiznat, že já jsem už nevydržela čekat a  11. ledna jsem začala ROZHODNUTÍM na hluboké úrovni.
Dnes tj. 24.1. hlásím prvních 7 cm v pase dole a na váhu jen -2 kg, což je skvělé, když uvážím svůj téměř nehybný metabolismus a způsob, jakým jsem k úbytku dospěla.. 
🙂 Takový úžasný výsledek jsem ani nečekala, děkuji…

Konání pilotního programu: MĚLNÍK  25.1. – 20. 4. 2020  –  studio I.N.SPIRACE – zrušeno – bude se konat později


Cílem kurzu je hubnutí stejnou cestou, jakou jsme ztloustli a tato cesta spočívá v propojení

mysli a změny našeho automatického chování. Vše začíná i končí v hlavě;

těla a nejnovějších poznatků o tom, jak metabolismus tuků řídí hormony;

motivace a vize, bez nichž nejde nic;

pohybu, jako přirozenosti člověka.

.
 Konkrétně se zaměříme na:

 1. přeprogramování mysli: Jde o přenastavení našeho MATRIXU – tj. podvědomých vzorců našeho automatického chování, které vychází z emocí bolesti, strachu a smutku. Nastavíme podvědomí tak, že potřeba přejídání, potřeba pořád mít něco v puse, chutě na sladké, nechuť se hýbat a podobné skvělosti… to prostě odejde. Již několik let se zabývám terapeutickou metodou KVANTOVÉ OPRAVY. V podvědomí člověka existuje více než 50 vzorců nežádoucího automatického chování a automatických reakcí těla, které společně vytvořily obezitu. Metoda Kvantové opravy je jediný známý funkční princip, jak do podvědomí zakotvit změnu.
 2. hubnutí není o kalorickém příjmu a výdeji: Jde o to kdy a co jíst, využijme též funkce hormonů, které rozhodují o tom, zda budeme hubnout či tloustnout. Naše tělo je současnými potravinami klamáno a nereaguje, jak by reagovat mělo. Je to trochu tanec mezi vejci, ale tělo LZE probudit k přirozeným reakcím.
 3. Změna či doplnění jídelníčku je trochu obehraná deska: využijme pro sebe poznatky o současných potravinách, protože potraviny, které existovaly před 25-35 lety už jednoduše neexistují, musíme tedy jíst jinak. Jedině pomocí jídla se můžeme zbavit přebytečného tuku a projíst se ke štíhlosti a vnitřní rovnováze.
 4. A jak je to s tím cvičením?? Není třeba nějaké bláznění v posilovně. Pohyb potřebujeme k životu, ke zdraví a štěstí a to si uchováme. Naučíme se sestavu jógy, která naše hubnutí podpoří a propojí “nové” tělo s naší duší. Kdo by přecejen chtěl trochu toho bláznění,  naučíme se i  sestavu intervalového cvičení, která se cvičí ideálně 10 – 20 minut  🙂
 5. Detoxikace a malé fígle: celé hubnutí je o odvádění tuku a toxinů z těla. V průběhu kurzu si také budeme povídat o mnohých a mnohých podpůrných receptech a návodech, které nám v hubnutí pomohou a zároveň nás učiní zdravější, vitálnější, mladší, psychicky odolnější a radostnější.
 6. Rozhodnutí. Nic se nespustí samo od sebe, vše je třeba nastartovat a uvést v život… tou hybnou silou je ROZHODNUTÍ. Nejde o nějaké “tak jo, jdu do toho!”, rozhodnutí je třeba provést – řekla bych “kvantově”, tj. zasunout si ho do podvědomí. Udržení motivace je nezbytnou, téměř základní součástí celého procesu a všichni, kdo už hubnutí několikrát zkusili a několikrát vzdali, to velmi dobře vědí. Tentokrát nám s tím pomohou Kvantové opravy. 

Kurz je rozdělen na 2 základní bloky – víkendový seminář, který je plný teorie,  praktických cvičení a oprav; dále vše pokračuje ve 12 po sobě jdoucích lekcích

1)  KVANTOVÉ HUBNUTÍ – VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ

Místo a termín konání : studio I.N.SPIRACE Mělník, termín bude upřesněn později

Maximální počet účastníků je 10 osob.

Čeká vás skutečně velmi nabitý víkend. Dozvíte se řadu nových, možná i převratných informací, týkajících se hubnutí, nahlédneme do našeho podvědomí a společně provedeme mnoho oprav v našem myšlení a návycích

 • Porozumíme vlastní obezitě a tomu, jak naše podvědomá mysl ovlivňuje naše automatické chování a jak toto  chování lze změnit.
 • během semináře kvantově opravím cca 20 vzorců automatického chování, které se největší měrou podílely na obezitě našeho těla
 • hubnutí není jen o kalorickém příjmu a výdeji. Dozvíte se co jíst, kdy jíst; čím hubnutí podpoříme a čím zbrzdíme. Na základě těchto znalostí, které propíšeme do podvědomí, pak stačí do jídelníčku jen něco žádoucího přidat a chutě na nežádoucí potraviny odejdou samy. Není tedy třeba nějakých zákazů a omezování, které stejně dlouhodobě nikdo neudrží.
 • povíme si o vědomém jedení i o tom, jak důležité je proudění některých energií, např. sexuální energie
 • Pochopíme, proč diety, hladovění a nadměrné cvičení jsou k ničemu. Tělo sice krátkodobě zhubne, ale jedná se pouze o stres a zmatek organizmu, nikoli o žádoucí změnu.
 • Pro nabytí a udržení štíhlosti jsou nezbytné nové stravovací návyky, avšak získat a dlouhodobě je udržet pouhou vůlí je téměř nemožné.
  My je získáme přirozeně, tak nějak postupně přijdou samy.
 • povíme si, proč je důležité detoxikovat tělo a naučíme se jak to provést celkem snadno za pochodu
 • společně provedeme správně ROZHODNUTÍ  NA  HLUBOKÉ  ÚROVNI,  které je pro započetí změny nezbytné
 • naučíte se speciální jógovou sestavu na podporu hubnutí
 • povíme si o plynutí potřebné energie štíhlosti,  jak ji získat a jak si ji udržet
 • naučíme se spolupracovat se svým tělem, MILOVAT své sádlíčko a propustit ho ze svých služeb s láskou a s radostí.
  Nic si nezakazovat ani neodříkat a přesto hubnout a mládnout. Není to sen každé z nás??

Po absolvování tohoto semináře budete mít v podvědomí provedeny základní nezbytné změny ve svém vztahu k sobě, k jídlu a k okolnímu světu.  Také budete vědět jak na TO, získáte mnoho cenných poznatků o jídle, látkové výměně, hormonech a o skutečném efektu cvičení.
Celé téma je však velmi obsáhlé a zejména provádění kvantových oprav je časové náročné;  některé vzorce mohou u někoho vyžadovat  opakování opravy.  Aby se nové myšlenkové vzorce trvale usadily ve vašem podvědomí, je dobré ještě nějakou dobu po té “trénovat” samostatně a nebo využít pokračující kurz.

Během semináře je k dispozici voda nebo čaj a malé občerstvení. Hlavní přestávka je v době 13 – 14 hod.
Kam na oběd si každý může vybrat z okolních restaurací. Zdravé jídlo je žádoucí, ale není třeba nějaká dieta.  Na seminář si můžete přinést vlastní svačinu.

2)  KVANTOVÉ HUBNUTÍ – pokračující KURZ  – 12 lekcí

– 1 x týdně na 1,5 hodiny ve studiu I.N.SPIRACE Mělník

S kurzem začínáme hned po skončení semináře. Lekce probíhají každé pondělí ve studiu  I.N.SPIRACE v Mělníku. V případě zájmu účastníků lze konání lekcí přesunout na neděli v podvečer.  Preferenci termínu lekcí prosím uvádějte při rezervaci kurzu.

Obsah každé lekce:

 • zkontrolujeme, jak předchozí opravy vzorců “drží”, případně je upevníme
 • budeme pracovat na opravě dalších vzorců automatického chování.  Celkově máme více než 50 vzorců automatického chování souvisejících s obezitou a postupně je  opravíme všechny.
 • zpočátku se budeme zaměřovat zejména na přijetí sama sebe, postupně pak na náš vztah k jídlu a k okolí
 • dostanete pokaždé nový návrh na správně sestavený recept či jídelníček, který vyzve k činnosti ty správné hormony. Za celou dobu kurzu tak získáte velmi zajímavé recepty a návody na podporu štíhlosti a zdraví. Budete mít čas si tyto recepty vyzkoušet a zafixovat si je.
 • pokaždé získáte další nový kamínek do mozaiky obrazu “jak být štíhlí”. Každou novinku důkladně vysvětlíme a probereme. Například věděly jste, že i BARVY ovlivňují naši štíhlost?
 • budeme se zdokonalovat v joginské sestavě na podporu hubnutí pod vedením zkušené Irenky Jehlářové (Oppitzové). Cvičit budeme cca 25 minut.
 • společná energie – to je možná to nejdůležitější při hubnutí. .Jde o společný zážitek, společné prožívání. Aby nás ta činnost bavila, abychom si mohli sdělovat jak reaguji já a jak ostatní, co nám jde a co nejde, abychom se mohli z procesu radovat. Společná energie má mnohem větší sílu. A tak si udržíme snáze to, že v procesu zůstaneme a dokončíme jej. Protože všichni už víme, jak snadné je to vzdát, když jsme na to sami..

Ani po skončení tohoto kurzu nezůstanete napospas sami sobě.
Za 2-3 měsíce po skončení tohoto kurzu vás pozvu na další, 13. lekci ZDARMA, kde zkontrolujeme stav našich vzorců, sdělíme si zkušenosti a třeba i porovnáme výsledky.

Ti, kteří prošli seminářem i kurzem Kvantové hubnutí, mohou využít speciální zvýhodněné nabídky na individuální kvantové opravy –  1 hodiny individuálního sezení, kdy se budu věnovat výhradně jejich osobním klíčovým nastavením. Každý člověk to má trochu jinak. Tato klíčová nastavení nejspíš odhalíme již při semináři.

CENÍK:


KVANTOVÉ HUBNUTÍ – víkendový seminář (samostatně)                                                            2.700,- Kč

KVANTOVÉ HUBNUTÍ – pokračující kurz – 12 lekcí (samostatně)                                                2.400,- Kč

KVANTOVÉ HUBNUTÍ – individuální opravy 1 hodina (nelze samostatně)                                      400,- Kč

KVANTOVÉ HUBNUTÍ – balíček CELÝ KURZ (seminář + 12 lekcí + individuální opravy)      4.950,- Kč   (ušetříte 550,- Kč)

(Platby je možné provést v hotovosti v recepci studia  I.N.SPIRACE nebo při provedení rezervace  též převodem na účet.)


Jde o pilotní program za sníženou cenu.

Další kurzy KVANTOVÉHO  HUBNUTÍ plánujeme na jaro-léto 2020 v Praze, v případě zájmu též znovu v Mělníku.
Plánujeme také pobytový týdenní kurz v létě 2020.